Hakkımızda

Sağlığınız için gerekli ürünler | Daha sağlıklı yaşam için! | Güvenli Alışveriş İmkanı | Sağlığınız bizim için önemli

Bay Li Jinyuan; Tiens Group Başkanı
Tiens Meijing Uluslar arası Bağış Derneği Başkanı, Dünya Doğrudan Satış Birliği Federasyonu Komitesi Başkanı, Çin Sağlık Hizmetleri Birliği Başkan Yardımcısı, Geleneksel Çin Tıbbı Çin Topluluğu Başkan Yardımcısı, Çin Şirketler Federasyonu Başkan Yardımcısı, Çin Sağlık Endüstrisi Birliği Başkan Yardımcısı, Nankai Üniversitesi Uluslar arası İşletme Bölümü MBA Başkanıdır. Bay Li Jinyuan enerji, gıda, tıp ve diğer sektörlere genç yaşta girmiş ve şirket yönetimi hakkında deneyim edinmiştir.TIENS Group Co.Ltd 1995 yılında Li Jinyuan tarafından Tianjin, Çin’de kurulmuş olup uluslararası pazara ise 1997 yılında giriş yapmıştır. Tiens Group “toplumdan gelen ve dolayısıyla topluma katkıda bulunan” şirket felsefesiyle sosyal sorumluluk projelerinde yer almaktadır. Tiens Group sosyal yardımlaşma ve sosyal yardım kuruluşlarına 1.5 milyar Yuan’ı aşan miktarda bağış yapmıştır. Bay Li Jinyuan aşağıda belirtilen alanlarda takdir toplamıştır:

Ulusal Birliktelik ve İlerleme Modeli
En etkili on küresel Çinli lider
Asya Sağlık sektöründe en etkili on lider
Asya markası için bu yılki rol model
Yaptığı katkılardan ötürü Çin Hayır Severlik Ödülü
Çin’deki en iyi on rol modelden biri
Çin en iyi on ekonomi rol modelinden biri
Çin Beslenme Endüstrisindeki on önderden biri
Ulusal marka ödülü
Ulusal dürüst ve ahlaklı girişimci ödülü
Sosyal Medya araçlarımız
Tiens Hakkında
TIENS Group Co. Ltd. (bundan sonra TIENS Group olarak anılacaktır) 1995 yılında Li Jinyuan tarafından Tianjin, Çin’de kurulmuş olup uluslararası pazara ise 1997 yılında giriş yapmıştır.

Günümüzde ise TIENS Group çok uluslu yapıya sahip, endüstriyel sermaye, işletme sermayesi ve finansal sermayeyi biyoteknoloji, sağlık yönetimi, otel ve turizm sektörü, eğitim & staj, e-ticaret ve finans yatırımları, vb. ile bütünleştiren bir kuruluştur. 190’ı aşkın ülkede faaliyet göstermekte olan TIENS Group 110 ülke & bölgede şubeye sahip olup pek çok ülkeden birinci sınıf şirketlerle stratejik ortaklıklara sahiptir. Gıda takviyeleri, sağlık cihazları, cilt bakımı ürünleri, günlük bakım ürünleri gibi çok çeşitli ürün yelpazesine sahip olan Tiens Group yaklaşık 40 milyon aileye yüksek yaşam kalitesi sağlarken aynı zamanda tüm dünyaya sağlık, mutluluk, güzellik ve zenginlik sunuyor.

Sağlık endüstrisi için söz konusu olan geliştirme stratejisi Tiens Group tarafından desteklenen yaklaşık bir kilometre karelik alanda yer alan TIENS Uluslararası Sağlık Endüstrisi Parkı’nda toplam 7 milyar Yuan yatırımla gerçekleştirilmektedir. TIENS Uluslararası Sağlık Endüstrisi Parkı içerisinde ürün araştırma & geliştirme, ürün pilotu, ürün üretimi, biyolojik sağlık çalışması, konaklama endüstrisi, sergi ekonomisi vb. bulunmaktadır. “Sağlık inovasyonu teknoloji sistemi” bulunmaktadır ve bu sistem uluslararası standartlarda AR&GE merkezleri ve Kalite Kontrol merkezlerine sahiptir. “Sağlık lojistik sistemi” modern üretim merkezleri ve otomatik depolara sahiptir. “Sağlık hizmeti sistemi” Tai Ji Sun Uluslararası Hastane Yönetim Merkezi, All-Legend otel ve konferans merkezlerine bağlı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. “Sağlık eğitimi sistemi” ise Tianshi College ve TIANYUAN Üniversitesi tarafından desteklenmektedir ve bu sayede gerekli insan kaynakları, ürün, finansman ve IT desteği sağlanır. Ayrıca TIENS Uluslararası Sağlık Endüstrisi Parkı “kusursuz sağlık ve endüstri grubu” anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmektedir ve Tiens Group’un gelişimi için daha fazla fırsat sunmaktadır.

Tiens Group “toplumdan gelen ve dolayısıyla topluma katkıda bulunan” şirket felsefesiyle sosyal sorumluluk projelerinde yer almaktadır. Tiens Group sosyal yardımlaşma ve sosyal yardım kuruluşlarına 1.5 milyar Yuan’ı aşan miktarda bağış yapmıştır.

Profesyonel yeteneklerin yüksek kalitede iş gücü yerelleştirilmiş ve iyi düzenlenmiş yönetim ile birlikte Tiens Group’un uluslararası stratejik hedeflerine katkıda bulunmaktadır. Buna ek olarak Tiens Group araştırma, inovasyon ve profesyonelliği benimsemiş binlerce kişiden oluşan uluslararası yönetim ekibine sahiptir; bunların %35’i yüksek lisans derecesi ya da daha yüksek akademik dereceye sahiptir.

“İşe yönelik düşünme, Düzeyli Yönetim ve Düzeyli Hizmet” teorisine dayanan “Yeni Değişiklikler ve Alternatif Teori”, “Tüketim zengin yapar, uygulama ve tüketim ise daha zengin kılar” teorilerini benimseyen Tiens Group; kusursuz operasyon yönetim sistemi ve iyi tasarlanmış yönetmelikleri sayesinde Çin ulusal sektörünün gelişiminde önemli bir yere sahip olup dünyada ilk 500’de yer alıyor olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Hedef Tanımı: Global tüketicilere kaliteli ürünler ve eğitim & iş imkanları sunmak, yaşam kalitelerini yükseltmek ve toplumu uyumlu hale getirmek.

Tiens Marka Stratejisi: Tek Dünya, Tek Aile

Tiens Stratejik Marka Değeri: Fevkalade İnovasyon, Üst düzey sorumluluk, Kusursuz takım çalışması

Tiens Marka Sloganı: Uyum, bütünlük, başarı

Şirket Felsefesi: İnsanlığın sağlığını daha iyi düzeye taşıyarak topluma katkı sağlamak.

Şirket ruhu: Ülkeye hizmet veren endüstri, daha iyisi için çaba göstermek, uyumlu birliktelik, heyecanla bağlılık.

Kalite Prensipleri: İnsan sağlığını korumak için ilham verici olmak, teknik inovasyonun farkına varılması açısından dönüm noktası niteliğinde olmak, sürekli gelişim sağlanmasına ilişkin yöntemlerin ortaya konması ve müşteri memnuniyeti.   

Cilt ve Kişisel Bakım Ürünleri

Airiz, Orecare, Celles Tiane ve daha fazlası

Gıda Takviyeleri

Çin tıbbına özel gıda takviyeleri

Sağlıklı Yaşam Ürünleri

Sağlıklı hayat tarzını destekleyen ürünler

Shopping Cart